Przyjechała prosto z Londynu by zawieźć Was do ślubu !


* London Taxi *


londynska taksowka pozuje

Pierwsza w południowej Polsce oryginalna Londyńska Taksówka.
Królowa brytyjskich szos, synonim dobrego stylu i elegancji.
Duma Londynu uznana przez całą Europę.
London Taxi - limuzyna dla osób z charakterem.

black cab

Serdecznie witamy na naszej stronie!

Jest nam bardzo miło, że przemierzając  bezkresy Internetu trafiliście Państwo właśnie do nas. Jesteśmy pewni, że nikt z odwiedzających nas Gości nie będzie żałował tego kliknięcia myszką. Nawet, jeżeli Państwo nie skorzystacie z proponowanych usług, to na pewno nie przejdziecie  obojętnie obok naszej "piękności". 

London Taxi - to oryginalna taksówka, która na co dzień zdobi londyńskie ulice. Mimo użytkowej popularności, jaką zdobyła sobie w Anglii, cieszy się dużym powodzeniem pełniąc rolę pojazdu Młodej Pary. Ciekawostką jest to, że nie tylko Anglicy upodobali sobie ją jako pojazd dla Nowożeńców, angielska limuzyna pełni tę rolę również w innych krajach Europy, a nawet w USA. Zasługą tego zjawiska jest niewątpliwie jej klasyczna, niepowtarzalna sylwetka oraz funkcjonalne wnętrze, które zapewnia komfort jazdy zarówno Młodej Parze, jak  i świadkom (dzięki dwóm dodatkowy rozkładanym krzesełkom w tylniej części pojazdu). Praktyczne rozwiązanie oddzielające przesuwaną szybą pomieszczenie szofera, zapewnia nowożeńcom intymną atmosferę.Pojazd przeznaczony jest do przewozu sześciu osób ( poza kierowcą), co oczywiście daje Państwu dodatkowe możliwości. 

Dziękujemy za uwagę i jeszcze raz zachęcamy do wykupienia "biletu" na Londyńską taksówkę, która zawiezie Państwa po szczęście.